ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК №3 :: м.Запорiжжя
Основное меню Дополнительные материалы
Публічна інформація
Цілі діяльності підприємства
Автобіографія директора
Фінансова звітність
Аудиторські висновки
Річні звіти керівника
Статут підприємства
Рішення суб'єкта управління об'єктами комунальної власності щодо підприємства
Структура, принципи формування і розмір винагороди керівника
Річні плани закупівель
Договори, учасником яких є підприємство
Благодійні внески
Стан забезпечення лікарськими засобами
Фактори ризику
Інша інформація
Колективний договор (діючий)
Акушерство
Пологове відділення
Відділення новонароджених
Відділення патології вагітності
Партнерські (спільні) пологи
Гінекологія
Відділення Шевченківського району
Гістероскопія
Жіноча консультація
Жіноча консультація Шевченківського району та Олександрівського району
Планування сім'ї
Кабінет УЗД
Кольпоскопія
Мамографія
Кабінет ʺТелемедицини та функціональної діагностикиʺ
Школа свідомого батьківства
Рентгенкабінет
Консультанти по грудному вигодовуванню
Клініко - діагностична лабораторія
Кафедра акушерства та гінекології
Відділ з інфекційного контролю
Фотогалерея
Відділення пологове
Відділення для новонароджених
ВПВ
Гінекологічне відділення
Жіноча консультація Шевченківського р-ну
Лабораторія
EUкраїна
Контакти

Відгуки

Залиште Ваш відгук
я погоджуюся на обробку моїх персональних даних

Питання, що містять нецензурні вислови, образливі заяви, оброблятися і відображатися на сайті не будуть.

На сайті відображаються тільки ті питання, на які надійшли відповіді від нашої адміністрації. При цьому буде відображатися тільки Ваше питання без Ваших персональних даних (а саме ПІБ, адреса, телефон, email - не відображатимуться)

Будь ласка, уважно читайте вже задані питання і відповіді на них, щоб не повторюватися.

Згідно ст.5,8 Закону України "Про звернення громадян", у зверненні має бути зазначено: прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання заявника, суть і дата звернення. Також за нашими вимогами Ви повинні вказати Ваш мобільний номер телефону та email. Звернення, оформлені без урахування зазначеної інформації, розглядатися не будуть.

Я Сидоркіна Світлана 1955 р народження. Хочу висловити подяку лікарю Таросову Олександру Ігоровичу. Ви лікар від Бога і любите свою роботу. Ваше ставлення до пацієнтів це найкраще що я бачила за своє життя. операція безкоштовна, і навіть не куплено мною не одного лекарства.но ставлення лікаря і всього персоналу начебто я потрапила в дорогу приватну клініку. медсестрі Яні. Ви все великі молодці. дякую найкращому гінекологу в світі Атюшової Наталії Степанівні за її добре ставлення до всіх пацієнтів і за те, що мене віддала у ваші чарівні руки!!! Усього Вам від Бога!
Хочу написать благодарность Евгении Кушнир за проведение онлайн обучения связанного с подготовки к родам. Она очень интересно, четко и понятно все рассказывет. Очень помог курс узнать много нового для себя, подготовиться и стать более спокойной. Спасибо Вам что проводите такой курс!!!
Огромное спасибо Кушнир Евгении за ее лекции. Успокоила и морально подготовила) Легко, доступно) теперь четко понимая как это происходит, где и в каких условиях мы будем знать как себя вести в ответственный момент)
Евгения, спасибо Вам огромное за Ваш труд и искреннее желание помогать быть спокойными и уверенными в себе в такой ответственный момент. С Вами очень легко и интересно. Желаю Вам всего самого наилучшего и пусть Ваш профессионализм только крепнет и приносит Вам удовольствие! Пусть у Вас все будет хорошо!
Рожала 02.08.2022 было экстренное кесарево. Оперировала меня врач Полякова Евгения Николаевна, хочу выразить ОГРОМНУЮ БЛАГОДАРНОСТЬ ЕЙ! Шов сделала идеальный. Заходила каждый день в палату ко мне интересовалась самочувствием, побольше бы таких врачей как она!))) Снимала платную палату, всё понравилось чистота, кормят в 3 м роддоме вкусно. Девочки интерны тоже молодец! Заходили каждый день по несколько раз, все вежливые приятные. Если рожать то только 3й роддом!!!!
Хочу выразить огромную благодарность 3 роддому, а именно ОСТРОВСКОМУ КОНСТАНТИНУ ВЛАДИМИРОВИЧУ и всему медперсоналу за рождение нашей малышки. Островский Константин Владимирович прекрасный доктор, добрый, веселый и внимательный-самый лутший!!! ВРАЧ ОТ БОГА!!! Также огромная благодарность заведующему детского отделения КОРНЕВУ СЕРГЕЮ ИВАНОВИЧУ - вы профессионал своего дела! И всему медперсоналу за их доброжелательное и профессиональное отношение. Мы находились почти три недели в детском отделении, так как малышка родилась на 34 неделе с пневмонией, где ей оказали всю необходимую помощь и профессиональное лечение. Огромное всем спасибо и низкий поклон за ваш нелегкий труд, профессионализм, максимальную поддержку, теплоту и сердечность. От всей души хочу пожелать здоровья, благополучия во всех сферах жизни, мирного неба над головой, процветания!!! Если и выбирать роддом, то только 3й - The Best!!!
У пологовому будинку №3 дуже приємна санаторна атмосфера. Народжувала я за збігом обставин не за місцем проживання(і, так, кожна жінка може сама обирати де народжувати) , тому мені було важливо зазделегідь домовитись та проконсультуватись із лікарем щодо умов та деталей перебігу пологів.У виборі лікаря ми з чоловіком орієнтувались на поради знайомих та загальні відгуки в інтернеті. Одразу зазначу , що в консультації за місцем прживання мене із чоловіком попереджали ніби-то у пологовому будинку №3 не залишилось жодного професіонала, усі кваліфіковані кадри порозїжджалися - навіть якщо це якоюсь мірою і відповідає дійсності ми в жодному разі не відчули на собі дефіциту кадрів. Навпаки мене як перед пологами дуже кваліфіковано підготували, так і після пологів уважно доглядали за моїм станом та за дитиною. Протягом вагітності я погладшала на 40% загальної маси тіла, і хотілося б подякувати анестезіологу Мороко В.В. за своєчасну консультацію перед пологами. Лікарі простими словами мені пояснювали складні речі, а медичний персонал допомогав доглядати за сином та я отримала підтимку під час реабілітації після пологів. Мені сподобався також приємний психологічний клімат . Жодного зайвого дня мене у пологовому будинку не протримали, жодного зайвого аналізу не взяли. Все відбулось дуже швидко, якісно та кваліфіковано. Клінічна чистота, смачна їжа, дуже тактовний приємний персонал - це все сприяє найшвидшій ребілітації після полгів. Наша родина щіро дякує колективу полгового будинку №3 за чудового сина! Наша щіра подяка Островському К.В. за професіоналізм та організаційні якості. Від нашого гарнятка Вам ʺпятюняʺ!
Народжувала рік тому, 21.07.21 з Поляковою Євгенією Миколаївною, бо вона прекрасна молода лікарка, яка володіє сучасними знаннями. Завдяки діям лікарки маємо чудову, здорову донечку. Вдячна Євгенії Миколаївні, за те, що вмовила мене на знеболювання пологів, за те, що була поряд з нами в ту ніч)) Так, можливо пологовий і без сучасного ремонту, але нам було комфортно в сімейній палаті. Якщо в мене ще будуть діти - я знаю до кого звертатися))
Очень хочется поделится своим впечатлением о 3 роддоме: Две моих беременности проходили под чутким наблюдением Гуровой Инны Валерьевны. Очень квалифицированный специалист. Все четко, по теме, без лишнего напряга. Каждая наша встреча проходила с улыбкой на лице. Спасибо! Схватки у меня начались ночью, поэтому в роддом я приехала рано утром. Несмотря на столь ранее время весь персонал был приветливым, сразу располагающим к себе, все быстро оформили, проводили в род зал. Рожала я с Поляковой Евгенией Николаевной. У меня наверное не хватит слов, чтоб описать мое восхищение этим человеком. Профессионализм, спокойствие, очень доступно отвечала на все вопросы. Я понимала, что пол руководством этого доктора со мной и моим ребёнком все будет хорошо. Спасибо огромное!!! Отдельное спасибо акушерке Тютюнник Наталье Анатольевне. Иногда мне казалось, что передо мной мама, которая с нежностью и трепетом хочет мне помощь. Спасибо всем девочкам, которые заходили. Спасибо неонатологу Василенко Ларисе Витальевне за внимательный осмотр и доступное разъяснение моей кучи вопросов! Спасибо всему персоналу за такое прекрасное отношение. Чувствовала себя как дома. 6 лет назад рожала я в другом месте, поэтому мне есть с чем сравнивать. Однозначно могу сказать, что 3 роддом очень рекомендую!!!
Наша тепер вже велика родина Блохіних дякує завідуючому відділенням новонароджених Корнєву С.І. та директору з мед.частини Островському К.В. і всьому персоналу пологового будинку номер 3 за Ваш професіоналізм, чуйність, уважність, турботу. Бажаємо Вам здоров'я, миру иа Божої підтримки в Вашій нелегкій роботі.