ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК №3 :: м.Запорiжжя
Основное меню Дополнительные материалы
Публічна інформація
Про підприємство
Автобіографія директора
Керівництво
Статут підприємства
Закупівлі
Медичне обладнання
Акушерство
Пологове відділення
Відділення новонароджених
Відділення патології вагітності
Партнерські (спільні) пологи
Гінекологія
Відділення Шевченківського району
Відділення Олександрівського району
Гістероскопія
Жіноча консультація
Жіноча консультація Шевченківського району
Жіноча консультація Олександрівського району
Планування сім'ї
Кабінет УЗД
Кольпоскопія
Мамографія
Кабінет ʺТелемедицини та функціональної діагностикиʺ
Школа свідомого батьківства
Рентгенкабінет
Консультанти по грудному вигодовуванню
Фотогалерея
Відділення пологове
Відділення для новонароджених
ВПВ
Гінекологічне відділення Шевченківського р-ну
Гінекологічне відділення Олександрівського р-ну
Жіноча консультація Шевченківського р-ну
Жіноча консультація Олександрівського р-ну
Лабораторія
Клініко - діагностична лабораторія
Кафедра акушерства та гінекології
Контакти
EUкраїна

Відгуки

Залиште Ваш відгук
я погоджуюся на обробку моїх персональних даних

Питання, що містять нецензурні вислови, образливі заяви, оброблятися і відображатися на сайті не будуть.

На сайті відображаються тільки ті питання, на які надійшли відповіді від нашої адміністрації. При цьому буде відображатися тільки Ваше питання без Ваших персональних даних (а саме ПІБ, адреса, телефон, email - не відображатимуться)

Будь ласка, уважно читайте вже задані питання і відповіді на них, щоб не повторюватися.

Згідно ст.5,8 Закону України "Про звернення громадян", у зверненні має бути зазначено: прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання заявника, суть і дата звернення. Також за нашими вимогами Ви повинні вказати Ваш мобільний номер телефону та email. Звернення, оформлені без урахування зазначеної інформації, розглядатися не будуть.

Народжувала в січні з Островським. Просто супер-задоволена. На пологах була ще лікар, Євгенія, весь час мене заспокоювала та хвалила, за що я дуже вдячна. Ім’я акушерочки не запам’ятала, але я її практично і не бачила. Народили на стільчику, пологи приймав сам Костянтин Володимирович. Я не знала, що в Запоріжжі це реально. Загалом враження від пологів чудові. Є відчуття, що поруч з тобою знаходиться злагоджена команда, яка розуміє один одного навіть без слів. Неможливо навіть порівняти з першими пологами. Костянтин Володимирович, дякую вам за все! Єдине що засмутило - це післяпологове відділення. Повне відсутність ремонту та умов. Хоча персонал весь привітний. Кожного дня були обходи, постійно пропонували допомогу. В цілому - всім буду рекомендувати Островського. Таких легких та приємних пологів я не очікувала.
Минуло 7 років, а я не перестаю згадувати і дякувати лікарям та персоналу роддому 3. Надії на порятунок було не багато. Ніч неділі, страшна кровотеча на 34 тижні вагітності. І лише завдяки чітким та швидким рішенням і діям чергової бригади на чолі з Гузенко Любов Василівною змогли врятувати аж два життя! Особиста подяка реанімаційному відділенню за турботу та своєчасну допомогу. Бажаю всьому колективу здоров'я та добрих слів від пацієнтів!
Сьогодні буде багато компліментів Запорізькому пологовому будинку № 3, у якому довелось побувати й народити у лютому. Потрапила до пологового за 3 тижні до потрібної дати. Причина – поперечне положення малого. Тож мене без зайвих питань прийняли та оформили у відділення патології вагітності. Так, як з нами, пацієнтами, носились у тому відділенні, не часто зустрінеш. Мені трапилась чудова лікарка Кузовова Вікторія Євгеніївна. Вона вміє знайти підхід до будь-якого пацієнта. Вона ж опікала мене, немов я в неї єдина, до останньої хвилини перебування у відділенні. Навіть коли мене перевели вже в іншу палату й під опіку іншого лікаря, Вікторія Євгенієвна була першою, хто опинився біля мене, коли мені потрібна була лікарська допомога. Вона могла б сказати: це вже не моя пацієнтка? Могла. Але ні, вона мене підтримувала й допомагала до самого моменту, поки мене не відвезли в операційну. Оперував мене чудовий хірург Матиско Сергій Володимирович. В операційній було враження, наче ми п’ємо каву та просто ведемо бесіду на різні теми, а не відбувається екстрений кесарів розтин. І це добре відволікало мене з моїм пульсом десь у 150 від зайвих хвилювань. Операція пройшла вдало, у мене не було ускладнень, на світ з’явився мій малюк і чи це не найкращий показник роботи хірурга? Я завжди казала, що мені щастить з хірургами. І поки що це незмінно. Окрема подяка анестезіологу (на жаль, не знайшла його імені на сайті закладу) – справжній професіонал своєї справи. У відділенні новонароджених та пологовому відділенні, нас, мам та малюків, знову ж таки просто леліяли. Знаєте скільки порад та рекомендацій я почула стосовно малого? Не перерахувати. Мені є з чим порівнювати. Мам обстежують: тут і флюорографія, й УЗД, й дають поради щодо годування. Тут зроблені всі умови для того, щоб майбутні мами, породіллі почували себе комфортно. І за це дяка всім: від молодшого медичного персоналу до керівництва, які, без сумніву, люблять свою роботу
Хочу сказать огромное спасибо Мурыгиной Светлане Сергеевне, за ее профессионализм, за ее душевность, за золотые руки, за то, что рядом с ней спокойно) Так же спасибо всей команде (к сожалению не запомнила имена, хоть и очень старалась) за тёплое отношение, за поддержку. Благодаря всем вам 5 марта в 21.41 на свет появился мой сыночек, хоть в итоге и получилось кесарево, а я настраивала себя на естественные роды, но все прошло на высшем уровне.
Огромная благодарность Голубеву Максиму Владимировичу, Мороко Виталию Валентиновичу, Допиряк Елене Анатольевне и всей операционной бригаде гинекологического отделения за ваш труд! Ни на секунду не сомневалась в вашем профессионализме. Развития и процветания данному медицинскому учреждению!
Категорически не рекомендую этот роддом!!! Рожала в феврале 2021 года!Поступила с большими отеками, схватки были с интервалом каждые 5 минут, но меня отправили спать до утра. Конечно спать я не могла, до утра так и пролежала. Никто не сделал узи перед родами в итоге у ребенка двукратное обвитие пуповиной!!! Анастезиолог вообще мрак, первый раз он промахнулся объяснив что это я виновата потому что у меня отеки . Как показало мрт он попал в межпозвоночный диск и там образовалась гематома( спину лечу до сих пор)! Я вообще не могу понять почему мне не сделали кесарево !!! После родов было кровотечение , меня трясло , чистили под общим наркозом.Потеряла много крови. Думала я и умру в родзале!! Были разрывы, зашили как попало! В родзале старые кресла как с прошлого века!! Вообщем прошло почти три месяца , я до сих пор не могу отойти, на таблетках ! Хочу сказать спасибо персоналу реанимации, только они меня поддерживали ! Спасибо что вообще жива!!!
Хочу выразить огромную благодарность всем , кто был в такой важный для меня день. 21.03.2021 появилась на свет моя доченька. Огромное спасибо бригаде, которая принимала роды !!! Мурыгина Светлана Сергеевна - врач от Бога ! Она обращалась настолько хорошо в родах со мной - что ради этого готова прийти ещё ! Акушерочка, медсестра - просто прекрасные люди с доброй и открытой душой. Очень классно прошли роды под руководством таких людей !
Хочу сказать огромное спасибо Матиско Сергею Владимировичу ,и всему персоналу кто был с ним 18.03.2021)Были очень сложные роды ,потребовалось переливания крови ,врачи быстро отреагировали .Вы лучшие!!!!!!
Большое спасибо всему персоналу 3-его роддома, за все время пребывания (с 19.03.2021 - 21.03.2021) отношение ко мне было как к родному человеку с заботой и любовью, особая благодарность Островскому Константину Владимировичу за его отзывчивость и готовность помочь в любое время суток! Роды прошли на позитивной ноте, все время подбадривали и успокаивали! Второй раз выбираю этот роддом и очень довольна своим решением.
Очень скверный роддом, я никому его не посоветую, жена родила а персонал относиться как к собаке, кормят плохо точнее сутки вообще не кормили говорили мол ее позовут. А на анестезиолога я вообще заявление напишу за такое обращение. Никому не посоветую там рожать!