ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК №3 :: м.Запорiжжя
Основное меню Дополнительные материалы
Публічна інформація
Цілі діяльності підприємства
Автобіографія директора КНП ʺПологовий будинок № 3ʺ ЗМР
Фінансова звітність
Аудиторські висновки
Річні звіти керівника
Статут підприємства
Рішення суб'єкта управління об'єктами комунальної власності щодо підприємства
Структура, принципи формування і розмір винагороди керівника
Річні плани закупівель
Договори, учасником яких є підприємство
Благодійні внески
Стан забезпечення лікарськими засобами
Фактори ризику
Інша інформація
Пологове відділення
Партнерські (спільні) пологи
Відділення новонароджених
Відділення постнатального догляду для новонароджених
Відділення інтенсивної терапії новонароджених на 6 ліжок
Катамнестичний кабінет
Відділення патології вагітності та екстрагенітальної патології (з ліжками для невиношування)
Гінекологія
Гістероскопія
Жіноча консультація
Жіноча консультація Шевченківського району та Олександрівського району
Планування сім'ї
Кабінет УЗД
Кольпоскопія
Кабінет ʺТелемедицини та функціональної діагностикиʺ
Школа свідомого батьківства
Консультанти по грудному вигодовуванню
Мамографія

Відгуки

Залиште Ваш відгук
я погоджуюся на обробку моїх персональних даних

Питання, що містять нецензурні вислови, образливі заяви, оброблятися і відображатися на сайті не будуть.

На сайті відображаються тільки ті питання, на які надійшли відповіді від нашої адміністрації. При цьому буде відображатися тільки Ваше питання без Ваших персональних даних (а саме ПІБ, адреса, телефон, email - не відображатимуться)

Будь ласка, уважно читайте вже задані питання і відповіді на них, щоб не повторюватися.

Згідно ст.5,8 Закону України "Про звернення громадян", у зверненні має бути зазначено: прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання заявника, суть і дата звернення. Також за нашими вимогами Ви повинні вказати Ваш мобільний номер телефону та email. Звернення, оформлені без урахування зазначеної інформації, розглядатися не будуть.

Столько хороших специалистов врачей покинули стены этого роддома.... Новое руководство топит это медицинское учреждение, к сожалению. Я И я знаю что этот комментарий не будет опубликован)). Правда глаза колет?!? Ходак В Н реально хороший специалист. Коломоец Сергей Прокофьевич one ❤️ .
Безумно благодарна всей смене 3-го роддома 06.03.24 за сына. Отдельно хочется выделить профессионализм и чуткость Гадун Елены Викторовны. Благодаря слаженности и позитивному настрою персонала удалось родить самостоятельно и без негативных последствий. Первые роды это всегда волнительно и страшно, но теперь я точно знаю, что это не так. Остались только положительный эмоции от такого важного события в жизни)
Вдячна Євгенії Олексіївні Кушнір та Пологовому будинку за курси для вагітних. Дуже пізнавально, цікаво та корисно. Кожна майбутня мама обовʼязково має проходити такі курси щоб уникнути певних проблем в майбутньому. Дякую та бажаю сил та натхнення в подальшій роботі !)))
Хочу выразить безграничную благодарность и сказать огромное спасибо за доченьку, Мурыгиной Светлане Сергеевне. Со Светланой Сергеевной очень легко, спокойно и уютно.Она очень внимательный, профессиональный, чудесный и прекрасный врач!!!Спасибо огромное и всей команде, которая также была со мной на родах.Все были очень внимательные, добрые и отзывчивые. Хочу выразить безмерную благодарность своему ведущему врачу по беременности Гуровой Инне Валерьевне. Спасибо огромное Инне Валерьевне за лёгкую беременность, за ее профессионализм, за доброту , поддержку и положительные эмоции!!! Беременность пролетела, как мгновение-))) Желаю Всем крепкого здоровья, благополучия и счастья!!!
Щирі слова подяки працівникам пологового будинку за ту атмосферу,яку вони там створюють. У нашому випадку було ЕКС, відреагували швидко та допомогли з'явитися на світ нашій донечці за лічені хвилини. Дякую лікарю, Ходаку Валентину Миколайовичу, за оперативність та уважність. Вдячність працівникам реанімації, всі були уважні та допомагали у перші години після операції. Особливо приємна атмосфера у пологовому відділенні всі лікарі та акушери уважні, створювали максимальний комфорт. Завжди можна було звернутися до дитячого відділення з будь-яким питанням та за допомогою. Проживали з чоловіком в окремій палаті, наче на відпочинку. Народжувати у Пологовому будинку №3 було найкращим рішенням! Лише приємні враження та спогади про найголовнішу подію  у нашому житті. 
Була на обстеженні в жіночій консультації.Дуже сподобалося обслуговування та ставлення до пацієнта.Лікарі-професіонали своєї справи.І немало важно, все безкоштовно.Всім рекомендую
Народжувала 09.02.24. Прибула до пологового будинку по швидкій. Велика дяка всій зміні! Завдяки професійним діям лікарів зі мною і дитиною все чудово. Атмосфера приємна. Підтримка і консультація цілодобова. Почуваєшся майже як вдома! Чисті палати і душова, санвузли, смачна поживна кухня, а персонал - ТОП-ТОП! Всі дуже турботливі - всі-всі акушерки, прибиральниці палат, педіатр, тощо. Найбільшим подивом було - все абсолютно безкоштовно. ДЯКУЮ.
Поверніть до роботи Островського!!! Саме через нього цей заклад має добру славу!!! Лікар з золотими руками!!! Висококласний спеціаліст!!!! Дякую від всього серця цьому лікарю за увагу до найбільш дрібниць, завдяки якої маю здорову дитину.
Хочу оставить отзывы о платных палатах, цены очень не оправдывают их!! Из заявленого абсолютно нет ничего!!ни телефизора, ни чайника, ни микроволновки, ни постельного, зачем писать этот список, ставить цену 540 а по факту этого нет, с окон дует, диваны отжыти скрипят ужасно
Вдячна Гуровій Інні Валеріївні за усе ведення вагітності. Дякую за постійний зворотній зв'язок, за спокій та врівноваженість протягом усієї вагітності, а також за підтримку і після пологів.