ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК №3 :: м.Запорiжжя
Основное меню Дополнительные материалы
Публічна інформація
Цілі діяльності підприємства
Автобіографія директора КНП ʺПологовий будинок № 3ʺ ЗМР
Фінансова звітність
Аудиторські висновки
Річні звіти керівника
Статут підприємства
Рішення суб'єкта управління об'єктами комунальної власності щодо підприємства
Структура, принципи формування і розмір винагороди керівника
Річні плани закупівель
Договори, учасником яких є підприємство
Благодійні внески
Стан забезпечення лікарськими засобами
Фактори ризику
Інша інформація
Колективний договор (діючий)
Пологове відділення
Партнерські (спільні) пологи
Відділення новонароджених
Відділення постнатального догляду для новонароджених
Відділення інтенсивної терапії новонароджених на 6 ліжок
Катамнестичний кабінет
Відділення патології вагітності та екстрагенітальної патології (з ліжками для невиношування)
Гінекологія
Гістероскопія
Жіноча консультація
Жіноча консультація Шевченківського району та Олександрівського району
Планування сім'ї
Кабінет УЗД
Кольпоскопія
Кабінет ʺТелемедицини та функціональної діагностикиʺ
Школа свідомого батьківства
Консультанти по грудному вигодовуванню
Відділ з інфекційного контролю
Мамографія

Відгуки

Залиште Ваш відгук
я погоджуюся на обробку моїх персональних даних

Питання, що містять нецензурні вислови, образливі заяви, оброблятися і відображатися на сайті не будуть.

На сайті відображаються тільки ті питання, на які надійшли відповіді від нашої адміністрації. При цьому буде відображатися тільки Ваше питання без Ваших персональних даних (а саме ПІБ, адреса, телефон, email - не відображатимуться)

Будь ласка, уважно читайте вже задані питання і відповіді на них, щоб не повторюватися.

Згідно ст.5,8 Закону України "Про звернення громадян", у зверненні має бути зазначено: прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання заявника, суть і дата звернення. Також за нашими вимогами Ви повинні вказати Ваш мобільний номер телефону та email. Звернення, оформлені без урахування зазначеної інформації, розглядатися не будуть.

Хочу подякувати Голубєву Максиму Володимировичу, проводив операцію з постановки ворд катетора. Лікар дуже чемний та файний, операцію провів дуже якісно, всім задоволена. Повинні були видалити зовсім бартолінову залишу, але Він вирішив що треба лікувати. Велике дякую Вам Максим Володимирович.
Хочу подякувати Доперяк Олені Анатоліївні за кваліфіційно проведену операцію та успішну після операційну реабілітацію.Прибування у відділенні дуже комфортне ,чисто та спокійно .Всі уважні та чайні. ДЯКУЮ.
Хочу подякувати Голубеву Максиму Володимировічу за професіоналізм, чуйність та уважність.Навідь коли він був просто черговим лікарем ,приділив багато уваги до мене, допоміг мені при скрутному становищі. Дякую також всьому персоналу ,які були уважні до мене .
Залишились дуже теплі відчуття після прибування у лікарні, всі дуже чуйні, все скромно але охайно, відчуття як у санаторіі прибуваешь за великі гроші, персонал дуже дуже файний, дякую всім за те що піклуєтись про нас, особливо вдячна Ґолубев Максим Володиморивич, дуже стриманний, не нагоняе паніки, про погане не говорить, то і не лізе лишне в голову, дякую всім!!! СлаваУкраине, Героям Слава!!! Слава лікарям, медсестрам, санітаркам Слава!!!
Я Сидоркіна Світлана 1955 р народження. Хочу висловити подяку лікарю Таросову Олександру Ігоровичу. Ви лікар від Бога і любите свою роботу. Ваше ставлення до пацієнтів це найкраще що я бачила за своє життя. операція безкоштовна, і навіть не куплено мною не одного лекарства.но ставлення лікаря і всього персоналу начебто я потрапила в дорогу приватну клініку. медсестрі Яні. Ви все великі молодці. дякую найкращому гінекологу в світі Атюшової Наталії Степанівні за її добре ставлення до всіх пацієнтів і за те, що мене віддала у ваші чарівні руки!!! Усього Вам від Бога!
Хочу написать благодарность Евгении Кушнир за проведение онлайн обучения связанного с подготовки к родам. Она очень интересно, четко и понятно все рассказывет. Очень помог курс узнать много нового для себя, подготовиться и стать более спокойной. Спасибо Вам что проводите такой курс!!!
Огромное спасибо Кушнир Евгении за ее лекции. Успокоила и морально подготовила) Легко, доступно) теперь четко понимая как это происходит, где и в каких условиях мы будем знать как себя вести в ответственный момент)
Евгения, спасибо Вам огромное за Ваш труд и искреннее желание помогать быть спокойными и уверенными в себе в такой ответственный момент. С Вами очень легко и интересно. Желаю Вам всего самого наилучшего и пусть Ваш профессионализм только крепнет и приносит Вам удовольствие! Пусть у Вас все будет хорошо!
Рожала 02.08.2022 было экстренное кесарево. Оперировала меня врач Полякова Евгения Николаевна, хочу выразить ОГРОМНУЮ БЛАГОДАРНОСТЬ ЕЙ! Шов сделала идеальный. Заходила каждый день в палату ко мне интересовалась самочувствием, побольше бы таких врачей как она!))) Снимала платную палату, всё понравилось чистота, кормят в 3 м роддоме вкусно. Девочки интерны тоже молодец! Заходили каждый день по несколько раз, все вежливые приятные. Если рожать то только 3й роддом!!!!
Хочу выразить огромную благодарность 3 роддому, а именно ОСТРОВСКОМУ КОНСТАНТИНУ ВЛАДИМИРОВИЧУ и всему медперсоналу за рождение нашей малышки. Островский Константин Владимирович прекрасный доктор, добрый, веселый и внимательный-самый лутший!!! ВРАЧ ОТ БОГА!!! Также огромная благодарность заведующему детского отделения КОРНЕВУ СЕРГЕЮ ИВАНОВИЧУ - вы профессионал своего дела! И всему медперсоналу за их доброжелательное и профессиональное отношение. Мы находились почти три недели в детском отделении, так как малышка родилась на 34 неделе с пневмонией, где ей оказали всю необходимую помощь и профессиональное лечение. Огромное всем спасибо и низкий поклон за ваш нелегкий труд, профессионализм, максимальную поддержку, теплоту и сердечность. От всей души хочу пожелать здоровья, благополучия во всех сферах жизни, мирного неба над головой, процветания!!! Если и выбирать роддом, то только 3й - The Best!!!