ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК №3 :: м.Запорiжжя
Основное меню Дополнительные материалы
Публічна інформація
Цілі діяльності підприємства
Автобіографія директора КНП ʺПологовий будинок № 3ʺ ЗМР
Фінансова звітність
Аудиторські висновки
Річні звіти керівника
Статут підприємства
Рішення суб'єкта управління об'єктами комунальної власності щодо підприємства
Структура, принципи формування і розмір винагороди керівника
Річні плани закупівель
Договори, учасником яких є підприємство
Благодійні внески
Стан забезпечення лікарськими засобами
Фактори ризику
Інша інформація
Колективний договор (діючий)
Пологове відділення
Партнерські (спільні) пологи
Відділення новонароджених
Відділення постнатального догляду для новонароджених
Відділення інтенсивної терапії новонароджених на 6 ліжок
Катамнестичний кабінет
Відділення патології вагітності та екстрагенітальної патології (з ліжками для невиношування)
Гінекологія
Гістероскопія
Жіноча консультація
Жіноча консультація Шевченківського району та Олександрівського району
Планування сім'ї
Кабінет УЗД
Кольпоскопія
Кабінет ʺТелемедицини та функціональної діагностикиʺ
Школа свідомого батьківства
Консультанти по грудному вигодовуванню
Відділ з інфекційного контролю
Мамографія

Відгуки

Залиште Ваш відгук
я погоджуюся на обробку моїх персональних даних

Питання, що містять нецензурні вислови, образливі заяви, оброблятися і відображатися на сайті не будуть.

На сайті відображаються тільки ті питання, на які надійшли відповіді від нашої адміністрації. При цьому буде відображатися тільки Ваше питання без Ваших персональних даних (а саме ПІБ, адреса, телефон, email - не відображатимуться)

Будь ласка, уважно читайте вже задані питання і відповіді на них, щоб не повторюватися.

Згідно ст.5,8 Закону України "Про звернення громадян", у зверненні має бути зазначено: прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання заявника, суть і дата звернення. Також за нашими вимогами Ви повинні вказати Ваш мобільний номер телефону та email. Звернення, оформлені без урахування зазначеної інформації, розглядатися не будуть.

Висловлюю свою щиру подяку гінекологічному відділенню, а саме: завідувачу Допіряк О.А. , лікуючому, оперуючому лікарю Тарасову О.І., завідувачу реанімацією Мороко В.В., усім медичним сестрам та черговим лікарям, які допомогли мені в операційний та післяопераційний період. Була зроблена пластична операція з виправлення опущення стінок піхви. Весь колектив відділення дуже уважний і чуйний, постійно контролюють стан та спостерігають і допомагають. Дякую всім за вашу неймовірну працю!
Хочу выразить огромную благодарность докторам 3роддома а именно Евтеревой И.А. за то что вела мою сложную беременность, благодаря ей выносила крепкого малыша.Островскому К.В., Поляковой Е.Н, Матыско С.В. , Ольшанской А.В. за нашего сыночка богатыря за то что помогли появиться на свет 30.08.23. За то что всё ети дни прибывания помогали нам в роддоме. Здоровья вам родные и чтоб у вас в работе было всё только хорошее. С уважением семья Тымчук
Хочу висловити нескінченну подяку лікарям ВПВ Морозова Катерина Андріївна та Галицький Віталій Євгенійович за збереження вагітності і Островському Канстантину Володимировичу за те що допоміг з'явитися моїй донечці на світ.Низький Вам уклін за Вашу працю та професіоналізм!!!
Дякую велике гинекологічному відділу, особливо за спасенне моє життя Голубєву Максиму Володимировичу,Допіряк Олена Анатоліївна,та всему персоналу які так чутко та дбайливо наче матусі вихожують своїх пацієнтів!
Хочу выразить большую благодарность гинекологическому отделению и заведующей Допиряк Е . А. за профессионализм, чуткое отношение медицинского персонала, которые относят как к члену семьи, всегда все объяснит, никогда не откажет.Доктора, медицинские сестры всегда относиться с понимание. За период лечение не было потрачено не копейки, все медикаменты и мед. услуги абсолютно БЕСПЛАТНЫ. Палаты всегда убраны, Санитарочки ответственные и приятные. Особую благодарность хочу выразить лечащему врачу Кузьменко Юлии Викторовне. Анастезиологу Хижняк, врачу терапевту Федоровой Врачи от бога! Хочу поблагодарить медсестер Левченко И , Куликовскую И, Кондратенко В, Кутищеву Н, Король О, Благодарову Н, а так же поблагодарить сотрудников оперблока и врачей дежурантов. Выразить благодарности пищеблоку, еда вкусная и качественно приготовлена, персонал приятный.
Народжувала в квітні 2023 року, вагітність вела Хохлова Катерина Павлівна, дякую їй за мою спокійну вагітність. За донечку дякую лікарю Гадун Олені Вікторівні, з нею пологи були легкі, завжди була поруч, чуйна, уважна, все розповідала та підсказувала, післяпологовий період теж був на контролі у неї. За другою дитинкою підемо до неї) Сподобався молодий колектив неонатологів, лікар Ольшанська Ася Вадимівна запам’яталася своїм професійним відношенням, дуже уважна. В цілому колектив та їх відношення в пологовому сподобались. Сам пологовий потребує великого вливання коштів для оновлення, але я обирала лікаря з яким буду народжувати і повністю задоволена! ( а ще там смачно годують і класні булочки))
Добридень! Почну з того, що я прийшла з болем унизу живота в жіночу консультацію. При первинному огляді лікар Василенко Т.В. направила мене на УЗД і тут помчало... Мене передали з рук в руки Тарасову Олександру Ігоровичу (мій рятівник). За що я йому дуже вдячна. Екстрено мене відправили до операційної. Виявилося, що в мене розрив кісти лівого яєчника з крововиливом у черевну порожнину. Мені зробили лапароскопію. Почуваюся добре. Виписали через 2 дні, не взявши жодної копійки за операцію та медикаменти. Ставлення лікарів та всього персоналу просто чудове. Навіть їжа була смачною) Хочу побажати всього найкращого 3-му пологовому будинку і таким Великим спеціалістам своєї справи, як Тарасов Олександр Ігорович та завідувачка відділення Допіряк Олена Анатоліївна. Дай Боже Вам міцного здоров'я! І за моє врятоване життя.
Народжувала 16.03 2023 у 3 Пологовому у лікаря Полякової.Дууууже задоволена. Пологи пройшли добре,персонал доброзичливий та уважний.В усьому допомогали. Після пологів теж кожну годину приходили медсестри або педіатри і питали чи все у нас добре,палати теж хороші.Дуже задоволена і рекомендую))
Безмежна вдячність Галицькому Віталію Євгеновичу за мою прекрасну здорову дівчинку! Він найкращий лікар та чудова людина. Про Віталія Євгеновича знала давно - він приймав пологи у близьких мені подруг та сестри, тому з перших днів вагітності була впевнена, що пологи пройдуть з ним на відмінно і не помилилась. Дякую за професіоналізм, чуйність та гумор))) Окрема дяка Коваленко Олені Анатоліївні за її турботу, за те що вона була поруч і підтримувала як у відділені патології так і в післяпологовий період! Віталій Євгенович, Олена Анатоліївна дяка Вам!!
Висловлюю величезну подяку персоналу гінекологічного відділення під керівництвом лікаря Допіряк Олени Анатоліївни за турботу, чуйність, високий професіоналізм. Кожному хворому знаходять добрі слова підтримки, участі, вселяють впевненість та спокій медсестрички Заболотня Яна та Куликівська Інна. Дякую, дівчата, за ваші добрі та вмілі руки та чуйні серця! Моя особлива подяка лікареві Тарасову Олександру Ігоровичу, який робив мені операцію. Хочу відзначити його впевненість, людяність та високі професійні дані. Дякую Вам, Олександре Ігоровичу, за Вашу працю! Хай береже вас Бог, дорогі наші лікарі та медсестрички! З повагою та вдячністю Рахуба Ольга Василівна.