Проводиться регулярний набір для психологічної підготовки до пологів на базі КНП ʺПологовий будинок №3ʺ ЗМР.
Є обов'язкові 5 тем:
1.Грудне вигодовування.
2.Догляд за новонародженим
3,4,5 заняття по темі ʺПологиʺ.
Набір на наступну групу планується 13.02.2024 о 14.00.
Заняття проходять в 40 кабінеті ЖК #3 (навпроти лабораторії).
Вам потрібно мати змінне взуття або бахіли, бо там килим.
Також, в теперішніх умовах, та для тих, хто живе далеко можемо дублювати заняття онлайн. На zoom майданчику. Але на останньому занятті завжди є екскурсія пологовим. Є можливість побачити де з'явиться ваше Щастя.
Заходьте за детальною інформацією на наш телеграмканал за посиланням https://t.me/pologoviybudinok3zp/1
Адміністратором каналу є Євгенія Кушнір, яка створила цю спільноту для майбутніх, та новостворених мам. Вона працює на 2 посадах у 3 пологовому будинку. Акушерка вищої категорії з 30-річним стажем і перинатальний (навколо пологовий) психолог. Кандидат психологічних наук. Вона проводить регулярні набори у групи для психологічної підготовки до пологів на базі пологового будинку #3.