Заохочення та культура повідомлення про факти корупції
Положення з антікорупційної програми
Шановні наші україночки!
Пологовий будинок №3 відкрив свій телеграмканал. Там на зв'язку з Вами наші фахівці. Ви завджи зможете слідкувати, які проводят у пологовому будинку семенари і тренінги та взяти участь у них. З телеграмканалу дізнаєтесь про новини в акушерстві та неонатології. Зможете отримати квалифікованну психологічну допомогу. А ще ви зможете поспілкуватися між собою. Та ще багато цікавого у нашому телеграмканалі.
Переходьте за посіланням у телеграм канал https://t.me/pologoviybudinok3zp/1